Řešení – Elektroosmóza na vysoušení zdiva

elektroosmoza

Elektroosmóza na vysoušení zdiva

náš systém vám pomůže vyřešit problém vlhnutí zdiva

 

Naše bezkontaktní metoda odstranění vlhkosti nabízí šetrné řešení pro zamezení stoupající kapilární vlhkosti zdiva. Za pomoci přesně modulovaných radiových impulsů vznikne ve zdivu slabé magnetické pole, které působí na molekuly vody a mění jejich polaritu. Tak vznike stálá vodní izolace a v mokrá zeď bude trvale vysychat. Elektroosmóza na vysoušení zdiva je metoda vhodná pro všechny typy zdiva, široké využití má v rodinných domech, větších obytných domech a v památkově chráněných objektech, vysuší í sklepní prostory, které je problematické ne-li nemožné vysušit jinými a nákladnějšími způsoby izolace vlhkého zdiva.

Objev jménem elektroosmóza

Základní princip metody byl objeven profesorem Reussem v roce 1806. Patent na využití této metody pro vysoušení zdiva získal v roce 1935 švýcarský fyzik Paul Ernst.

 

Elektroosmóza je neškodná lidem i zvířatům

Tento proces je zcela neškodný pro lidi, zvířata a životní prostředí.  Využíváme nejmodernější technologie, přístroje jsou testovány ve Švýcarsku.

 

Systém EDS Vám zajistí:

  • vysušení zdí a zachování stavu stavby
  • zlepšení kvality bydlení
  • konec růstu plísní a hub
  • snížení plateb za teplo
  • odstranění zápachu zatuchliny
  • využití dalších místností

 

 

Proti vlhkosti stoupající kapilárami pomáhá elektrofyzikální metoda elektroosmóza, která šetří životní prostředí, je cenově zajímavá a nevyžaduje žádný stavební zásah. Chcete vědět co je elektroosmóza?

Kolik stojí elektroosmóza na vysoušení zdiva? Napište nám

 


Máte zájem o měření vlhkosti zdí zcela ZDARMA?